Pereiti prie turinio

PAREMKITE 1,2%

Nuo šių metų gyventojai gali paremti pasirinktą organizaciją ar veiklą jau nebe 2% GPM (Gyventojų Pajamų Mokestis), o 1,2% GPM. Kviečiame šią paramą ar jos dalį paskirti Gilės klubui. Tai vienas paprasčiausių, jokių išlaidų nereikalaujantis būdas, kuriuo galite paremti klubą. Jūsų parama bus skirta Gilės klubo veiklai: įrašams, drabužiams, instrumentams ir kitoms reikmėms.

Paramą skirti gali visi dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys. Tai padaryti galima iki liepos 1d. 

Prašymo pildymas internetu, jungiantis per internetinę bankininkystę. Kaip tai padaryti:

  • Prisijunkite prie savo banko elektroninės bankininkystės.Pavyzdį pateikiame naudodamiesi SEB banku. Tačiau naudojant kitą banką, veiksmų eiga iš esmės tokia pati.
    • Patekę į savo internetinį banką, Meniu juostoje ieškokite ir paeiliui spauskite šias nuorodas: e-paslaugos (jos dažniausiai būna po nuoroda „Kitos paslaugos ir nustatymai“) ⇒ VMI e. paslaugos ⇒ SUTINKU (kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų perduoti trečiajai šaliai – VMI prie LR Finansų ministerijos) ⇒ Prisijungti prie EDS (elektroninio deklaravimo sistema).
    • Patekę į EDS, kairėje pusėje meniu juostoje ieškokite nuorodos ir spauskite ⇒ Pildyti formą ⇒ Prašymas skirti paramą ⇒ jums pateiks formą FR0512 v.4.
    • Lentelėje matysite gaublio formos ikoną, kuri reiškia „pildyti formą tiesiogiai portale“. Spauskite ją. Kitame lange jums atsidarys paruošta pildymui reikalinga forma.

Kaip pildyti šią formą (pagal formos langelių numeraciją):

1 – asmens kodas
2 – telefono numeris (370 ir numeris)
3V – vardas
3P – pavardė
4 – gyvenamoji vieta (gatvė, namo ir buto nr., miesto ar kaimo pavadinimas, rajono pavadinimas)
5 – pažymėkite mokestinį laikotarpį (2019)
6S – uždėkite varnelę. Tai reiškia, kad paramą skirsite paramos gavėjams (šiuo atveju, Gilės klubui, o ne politinėms partijoms ir ne profesinėms sąjungoms)

Žemiau užpildykite visus 5 langelius vienoje eilutėje taip:
• Pirmas langelis – pasirinkite: 2 paramos gavėjas
• Antras langelis – paramos gavėjo įmonės kodas – įrašykite: 135963473
• Trečias ilgas langelis – paskirtis – įrašykite: KAUNO FOLKLORO KLUBAS GILĖ
• Ketvirtas langelis – mokesčio dalies dydis procentais – įrašykite: 1,20 (jeigu skiriate visus 1,2%; arba kitokią dalį, jei ketinate šią paramą padalinti keliems gavėjams)
• Penktas langelis – pažymėkite mokestinį laikotarpį, iki kurio norite skirti pajamų mokesčio dalį. Jei skiriate tik už 2019 metus iki 2020 m. – spauskite 2020, jei norite skirti už keletą metų – spauskite iki pageidaujamo mokestinio laikotarpio. Tokiu atveju, ši jūsų užpildyta forma galios keletą metų į priekį ir kasmet pildyti iš naujo nebereikės.

Užpildę visus laukus, tinklapio viršuje dešinėje spauskite Pateikti deklaraciją. Patvirtinimo lange dar kartą spauskite Pateikti deklaraciją. Ačiū!